C1-pojat (2002)

Nokian KrP C2, kokoonpano:

2 Tommi Turunen
3 Atte Ahola, MV
6 Lauri Savila
7 Aleksi Nurmikolu
8 Niko Pihlajamäki
9 Saku Korpilaakso
12 Samuli Ronni
13 Ohto Tapio
16 Samuli Suonsivu
17 Joni Salonen
18 Niko-Petteri Ketola
20 Vili Ylinen
21 Onni Siitonen
24 Eemil Siira
25 Jere Ainasoja, MV
39 Arttu Salmi
50 Oskari Tenho
65 Elias Mattila
70 Severi Koskela
87 Roope Wikström

Joukkueenjohtaja / yhteyshenkilö:
Tuija Wikström
p. 040 537 9776
e. wiksttu(at)gmail.com

Valmennus / muut toimihenkilöt:
Aki Nurmikolu
Antti Ahola
Kari Ketola
Tero Tenho
Janne Salonen

 

C2-jun. (2002-s.) SM-sarja PlayOffs  (kotiottelut lihavoitu)

25.03.2017 15:30  KrP C2 – HIFK (puolivälierä) 9 – 4
26.03.2017 18:30  KrP C2 – HIFK (puolivälierä) 8 – 7  ja.
01.04.2017 12:30  KrP C2 – EräViikingit (välierä) 8 – 7
02.04.2017 12:30  KrP C2 – EräViikingit (välierä) 2 – 15
04.04.2017 18:30  KrP C2 – EräViikingit (välierä) 8 – 13
08.04.2017 18:30  KrP C2 – Oilers NG (pronssiottelu) 10 – 5

C2-jun. (2002-s.) SM-sarja (kotiottelut lihavoitu)

25.09.2016 10:00  KrP C2 – Koovee 2 – 4
25.09.2016 12:30  KrP C2 – EräViikingit 2 – 2
08.10.2016 10:00  KrP C2 – TPS 7 – 12
08.10.2016 13:30  KrP C2 – Karhut 6 – 1
30.10.2016 11:15  KrP C2 – HIFK 3 – 2
30.10.2016 13:30  KrP C2 – Loiske 7 – 4
13.11.2016 16:15  KrP C2 – Tiikerit III 12 – 3
13.11.2016 18:45  KrP C2 – Tiikerit 3 – 8
20.11.2016 12:00  KrP C2 – Classic 03 22 – 7
26.11.2016 12:00  KrP C2 – ÅIF 7 – 10
04.12.2016 12:00  KrP C2 – Oilers NG 2 – 11
10.12.2016 12:00  KrP C2 – OLS 11 – 4
18.12.2016 17:30  KrP C2 – GrIFK 8 – 4
08.01.2017 14:30  KrP C2 – Tiikerit II 23 – 3
14.01.2017 12:00  KrP C2 – Steelers 8 – 7
21.01.2017 15:00  KrP C2 – ÅIF 7 – 3
22.01.2017 14:00  KrP C2 – Classic 03 6 – 3
04.02.2017 15:30  KrP C2 – Oilers NG 9 – 8
11.02.2017 15:30  KrP C2 – Tiikerit II 25 – 6
25.02.2017 12:00  KrP C2 – GrIFK 12 – 9
11.03.2017 12:00  KrP C2 – OLS 5 – 5
12.03.2017 16:30  KrP C2 – Steelers 16 – 7

C2-jun. (2002-s.) SM-karsinta, B-lohko:

20.08.2016 14:30 KrP C2 – O2-JKL Valkoinen 12 – 0
20.08.2016 17:00 KrP C2 – SBT Tornio 15 – 3
21.08.2016 11:15 KrP C2 – ÅIF 2 – 7
21.08.2016 15:00 KrP C2 – Tiikerit II 14 – 3

C2-jun. (2002-s.) SM-karsinta, L-lohko:

27.08.2016 14:00 KrP C2 – NST 7 – 2
27.08.2016 17:30 KrP C2 – SB Welhot 9 – 4
28.08.2016 11:00 KrP C2 – SB Vaasa 13 – 1

Mestareiden Cup 2016 (2002-s.):

17.09.2016 11:15 KrP C2 – Josba 3 – 2
17.09.2016 13:45 KrP C2 – GrIFK 7 – 5
17.09.2016 16:45 KrP C2 – HIFK 1 – 4
17.09.2016 18:15 KrP C2 – TPS 3 – 1
18.09.2016 10:00 KrP C2 – Tiikerit (puolivälierä) 6 – 3
18.09.2016 12:00 KrP C2 – FBT Karhut (välierä) 4 – 1
18.09.2016 14:00 KrP C2 – TPS (finaali) 2 – 5

Prague Games 2016 (Boys14):

06.07.2016 09:20 KrP C2 – Tempish FBS Olomouc (CZE) 5 – 0
06.07.2016 19:20 KrP C2 – FBC Strakonice (CZE) 16 – 0
07.07.2016 15:30 KrP C2 – Unihockey Basel Regio (SUI) 6 – 1
07.07.2016 18:20 KrP C2 – HFC S-Parta (CZE) 5 – 1
08.07.2016 11:20 KrP C2 – PSKC Okrisky (CZE) (1/16 final) 7 – 1
08.07.2016 17:20 KrP C2 – Technology Florbal MB (CZE) (1/8 final) 3 – 2
08.07.2016 20:00 KrP C2 – IBK Farsta Black (SWE) (1/4 final) 3 – 2 rl.
09.07.2016 09:10 KrP C2 – Chodov Florbal Blue (CZE) (1/2 final) 2 – 4

Harjoitusottelut, 2016-2017:

05.07.2016 19:00  KrP C2 – Zug United C02 Blue (SUI) 17 – 1
27.07.2016 18:00  KrP C2 – Ilves C01 0 – 1
03.08.2016 18:00  KrP C2 – Koovee C02 5 – 5
06.08.2016 12:30  KrP C2 – Tapanilan Erä C02 7 – 1
13.08.2016 10:00  KrP C2 – Steelers C02 8 – 4
13.08.2016 11:30  KrP C2 – GrIFK C02 5 – 4
05.10.2016 18:00  KrP C2 – Ilves C01 8 – 7

KAUSI 2015-2016
Tribal Cup 2015 (Kilpa, 2002-s.):

12.09.2015 14:00 D02 Stars – ÅIF Predators 6 – 1
12.09.2015 17:00 D02 Stars – Oilers Sininen 9 – 1
12.09.2015 18:30 D02 Stars – SB-Pro Gebardit 8 – 2
13.09.2015 12:00 D02 Stars – Tiikerit 02 Kilpa 7 – 2
13.09.2015 17:15 D02 Stars – Tiikerit 02 Edustus (välierä) 11 – 2
13.09.2015 19:15 D02 Stars – ÅIF Predators (finaali) 5 – 6

Tupla Cup 2015 (Kilpa, 2002-s.):

26.09.2015 12:10 D02 Stars – Tiikerit 02 Edustus 8 – 2
26.09.2015 15:30 D02 Stars – Steelers Musta 5 – 0
26.09.2015 18:10 D02 Stars – GrIFK Green 7 – 1
27.09.2015 13:05 D02 Stars – SCH Black (välierä) 6 – 0
27.09.2015 15:40 D02 Stars – ÅIF Predators (finaali) 7 – 1

Loppiaisturnaus 2016 (Kilpa, 2001-s.):

02.01.2016 09:40 D02 Stars – SCH C01 4 – 2
02.01.2016 12:10 D02 Stars – FBC Dux C01 5 – 1
03.01.2016 08:00 D02 Stars – Koovee C01 5 – 3
03.01.2016 11:20 D02 Stars – LeKi C01 7 – 1
03.01.2016 14:40 D02 Stars – SB Vaasa C01 (finaali) 1 – 5

Tampere Floorball Tournament 2016 (Kilpa, 2002-s.):

23.04.2016 09:00 D02 Stars – Koovee Punaiset 5 – 3
23.04.2016 15:00 D02 Stars – SB JSK 3 – 4
23.04.2016 17:40 D02 Stars – FBC Turku 4 – 4
24.04.2016 11:40 D02 Stars – FBT Karhut (välierä) 3 – 2
24.04.2016 16:10 D02 Stars – FBC Turku (finaali) 7 – 2

SSBL Karsinta ylialueelliseen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) C2-jun. (2001-s.) Eliittisarjaan

25.10.2015 11:00 D02 Stars – PirPi Hunters 11 – 2
25.10.2015 13:00 D02 Stars – Ilves Black 11 – 2
01.11.2015 10:00 D02 Stars – Ilves Black 12 – 0
01.11.2015 13:00 D02 Stars – HK Dynamo 5 – 5
14.11.2015 10:00 D02 Stars – HK Dynamo 6 – 6
14.11.2015 14:00 D02 Stars – PirPi Hunters 9 – 5
21.11.2015 09:00 D02 Stars (D1) – Steelers D02 Musta (B3) 14 – 2
21.11.2015 12:00 D02 Stars (D1/B3) – Ilves (B2) 4 – 3

SSBL ylialueellinen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) C2-jun. (2001-s.) Eliittisarja

28.11.2015 11:00 D02 Stars – SalBa 8 – 2
28.11.2015 13:00 D02 Stars – SBS Wirmo 5 – 3
13.12.2015 11:30 D02 Stars – FBC Turku 7 – 4
13.12.2015 13:30 D02 Stars – TPS D02 Torpedo 5 – 6
06.01.2016 11:30 D02 Stars – LeKi 6 – 2
06.01.2016 14:30 D02 Stars – FBC Dux 11 – 4
24.01.2016 15:00 D02 Stars – Happee 2 – 7
24.01.2016 19:00 D02 Stars – FBC Dux 8 – 5
14.02.2016 11:00 D02 Stars – SalBa 5 – 3
14.02.2016 13:00 D02 Stars – SBS Wirmo 5 – 5
27.02.2016 10:00 D02 Stars – LeKi 10 – 3
27.02.2016 13:00 D02 Stars – Happee 3 – 6
06.03.2016 11:00 D02 Stars – TPS D02 Torpedo 2 – 9
06.03.2016 18:00 D02 Stars – FBC Turku 7 – 2

SSBL ylialueellinen C2-jun. (2001-s.) playoff-karsinta

12.03.2016 10:30 D02 Stars (Elit 2.) – Ilves (SS Kilpa 1.) 1 – 2

SSBL Karsinta ylialueelliseen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D1-jun. (2002-s.) Eliittisarjaan

24.10.2015 12:00 D02 Stars – Happee 17 – 5
24.10.2015 15:00 D02 Stars – VesVi 9 – 3
31.10.2015 11:00 D02 Stars – FBC Dux 8 – 2
31.10.2015 13:00 D02 Stars – PirPi Hunters 10 – 2
08.11.2015 11:00 D02 Stars – Classic 10 – 6
08.11.2015 13:00 D02 Stars – O2-JKL 13 – 1

SSBL ylialueellinen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D1-jun. (2002-s.) Eliittisarja

21.11.2015 13:00 D02 Stars – TPS Torpedo 0 – 5 (luov.)
21.11.2015 17:00 D02 Stars – PirPi Hunters 4 – 3
20.12.2015 15:00 D02 Stars – Steelers Musta 2 – 4
20.12.2015 19:00 D02 Stars – PirPi Hunters 2 – 6
09.01.2016 12:30 D02 Stars – Karhut White 3 – 3
09.01.2016 14:30 D02 Stars – TPS Torpedo 4 – 3
07.02.2016 10:00 D02 Stars – O2-JKL 12 – 0
07.02.2016 13:00 D02 Stars – Steelers Musta 7 – 4
13.02.2016 12:00 D02 Stars – O2-JKL 5 – 3
13.02.2016 19:00 D02 Stars – FBC Turku Keltainen 7 – 5
13.03.2016 15:00 D02 Stars – SBS Masku 5 – 3
13.03.2016 18:00 D02 Stars – FBC Turku Keltainen 7 – 4
02.04.2016 13:00 D02 Stars – SBS Masku 8 – 4
02.04.2016 16:00 D02 Stars – Karhut White 4 – 8

SSBL Ylialueellisen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D1-jun. (2002-s.) Eliittisarjan Loppuhuipentuma:

09.04.2016 16:45 D02 Stars – SBS Wirmo (puolivälierä) 7 – 6 ja.
10.04.2016 11:15 D02 Stars – TPS Torpedo (välierä) 6 – 5
10.04.2016 14:45 D02 Stars – Steelers Musta (finaali) 1 – 5

Harjoitusottelut, 2015-2016:

14.08.2015 19:00 D02 Stars – Tapanilan Erä D02 Sininen 9 – 4
27.08.2015 17:00 D02 Stars – Nokian KrP C01 9 – 2
09.09.2015 18:00 D02 Stars – Koovee C01 Mustat 4 – 4
22.10.2015 17:00 D02 Stars – Nokian KrP C01 6 – 3
14.12.2015 19:00 D02 Stars – Ilves C01 2 – 7
02.05.2016 18:00 D02 Stars – Nokian KrP C01 13 – 1

SPL Tampereen Piiri, D13-pojat Piiriliiga kevät:

21.04.2015 18:45 PJK -02 Stars – YIlves Punainen 1 – 3
27.04.2015 19:20 PJK -02 Stars – TPV D13 Vihreä 3 – 3
06.05.2015 19:45 PJK -02 Stars – HJS D13 Valkoinen 1 – 7
17.05.2015 19:20 PJK -02 Stars – FC Haka j. Valkoinen 3 – 3
19.05.2015 20:00 PJK -02 Stars – Ilves-Pallo Ilves FS 02 9 – 2
09.06.2015 19:20 PJK -02 Stars – FJK YJ 3 – 5
17.06.2015 18:30 PJK -02 Stars – JanPa 3 – 3
23.06.2015 19:20 PJK -02 Stars – PYRY 02 Mustat 2 – 2

SPL Tampereen Piiri, D13-pojat Piiriliiga syksy:

04.08.2015 19:20 PJK -02 Stars – YIlves Punainen 2 – 0
05.08.2015 19:30 PJK -02 Stars – TPV D13 Vihreä 4 – 5
11.08.2015 19:20 PJK -02 Stars – PJK 3 – 1
17.08.2015 18:00 PJK -02 Stars – FC Haka j. Valkoinen 3 – 4
25.08.2015 19:20 PJK -02 Stars – NoPS Keltainen 2 – 0
02.09.2015 18:00 PJK -02 Stars – Ilves Keltainen 2 – 2
10.09.2015 18:45 PJK -02 Stars – FJK YJ 1 – 2
15.09.2015 19:20 PJK -02 Stars – JanPa 1 – 1
24.09.2015 18:45 PJK -02 Stars – PYRY 02 Mustat 5 – 5

KAUSI 2014-2015
Tapanilan Erä Miniturnaus (2002-s.):

10.08.2014 13:00 D02 Stars – Steelers Musta 14 – 4
10.08.2014 15:00 D02 Stars – Tapanilan Erä Sudet 11 – 4

Mestareiden Cup 2014 (2002-s.):

06.09.2014 09:00 D02 Stars – TPS Torpedo 2 – 6
06.09.2014 11:15 D02 Stars – HU-46 6 – 5
06.09.2014 15:15 D02 Stars – Tiikerit Eagles 2 – 4
06.09.2014 18:15 D02 Stars – Åkersberga IBF (SWE) 3 – 3
07.09.2014 09:00 D02 Stars – Steelers Musta (puolivälierä) 5 – 1
07.09.2014 12:00 D02 Stars – OLS (välierä) 0 – 3

Tribal Cup 2014 (Kilpa, 2002-s.):

13.09.2014 14:15 D02 Stars – M-Team 7 – 5
13.09.2014 19:40 D02 Stars – Tapanilan Erä Hyeenat 11 – 2
14.09.2014 09:40 D02 Stars – Indians Yellow 12 – 0
14.09.2014 14:40 D02 Stars – GrIFK (välierä) 12 – 3
14.09.2014 17:00 D02 Stars – Tiikerit Black (finaali) 9 – 0

Loppiaisturnaus 2015 (Kilpa, 2001-s.):

03.01.2015 09:50 D02 Stars – Ilves D01 4 – 4
03.01.2015 11:30 D02 Stars – Koovee D01 Mustat 9 – 2
03.01.2015 13:10 D02 Stars – LeKi D01 3 – 3
04.01.2015 09:50 D02 Stars – Koovee D02 Mustat 9 – 3
04.01.2015 14:20 D02 Stars – Ilves D01 (finaali) 7 – 5

Hämeenlinna Floorball Tournament 2015 (Kilpa, 2002-s.):

02.05.2015 09:00 D02 Stars – SB-Pro 8 – 5
02.05.2015 11:00 D02 Stars – GrIFK Green 9 – 2
02.05.2015 15:40 D02 Stars – SB Vaasa 13 – 3
03.05.2015 08:20 D02 Stars – OLS 3 – 6
03.05.2015 10:20 D02 Stars – TPS Torpedo 1 – 3

SSBL Karsinta ylialueelliseen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D1-jun. (2001-s.) Eliittisarjaan

04.10.2014 10:00 D02 Stars – YPA Sininen 10 – 1
04.10.2014 13:00 D02 Stars – Koovee Mustat 12 – 2
26.10.2014 10:00 D02 Stars – Steelers Valkoinen 8 – 3
26.10.2014 14:00 D02 Stars – Koovee Mustat 14 – 4
02.11.2014 11:00 D02 Stars – YPA Sininen 12 – 0
02.11.2014 13:00 D02 Stars – Steelers Valkoinen 6 – 6
08.11.2014 11:30 D02 Stars (C1) – LeKi (B2) 6 – 7 ja.

SSBL Sisä-Suomi D1-jun. (2001-s.) Kilpasarja:

30.11.2014 14:15 D02 Stars – Nokian KrP D01 4 – 7
30.11.2014 16:15 D02 Stars – SBT PaPo 8 – 4
17.01.2015 16:00 D02 Stars – YPA Sininen 8 – 3
17.01.2015 18:00 D02 Stars – RoPo 11 – 3
07.02.2015 14:00 D02 Stars – FBC Dux 8 – 3
07.02.2015 16:00 D02 Stars – SBT PaPo 6 – 1
08.03.2015 11:00 D02 Stars – Nokian KrP D01 9 – 8
08.03.2015 14:00 D02 Stars – RoPo 8 – 3
21.03.2015 10:00 D02 Stars – FBC Dux 8 – 5
21.03.2015 12:00 D02 Stars – YPA Sininen 4 – 4
28.03.2015 12:15 D02 Stars (C2) – Ilves (B1) 1 – 6

SSBL Karsinta ylialueelliseen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D2-jun. (2002-s.) Eliittisarjaan

05.10.2014 13:00 D02 Stars – VesVi 15 – 3
05.10.2014 15:00 D02 Stars – PirPi-03 15 – 1
25.10.2014 12:00 D02 Stars – Ilves Black 14 – 0
25.10.2014 14:00 D02 Stars – Koovee Punaiset 14 – 0
02.11.2014 11:00 D02 Stars – YPA 13 – 1
02.11.2014 17:00 D02 Stars – AC Nokia Valkoinen 10 – 5
09.11.2014 14:15 D02 Stars (C1) – PirPi (B2) 11 – 5

SSBL Ylialueellinen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D2-jun. (2002-s.) Eliittisarja:

23.11.2014 13:30 D02 Stars – FBT Karhut 12 – 0
23.11.2014 15:30 D02 Stars – SBS Masku 7 – 4
07.12.2014 15:30 D02 Stars – Steelers Musta 9 – 2
07.12.2014 18:30 D02 Stars – Koovee Mustat 7 – 4
21.12.2014 11:00 D02 Stars – SC Urbans 8 – 2
21.12.2014 14:00 D02 Stars – Steelers Musta 5 – 3
18.01.2015 12:00 D02 Stars – FBC Turku 10 – 1
18.01.2015 15:00 D02 Stars – TPS Torpedo 5 – 7
31.01.2015 11:00 D02 Stars – TPS Torpedo 4 – 4
31.01.2015 14:00 D02 Stars – FBT Karhut 4 – 4
07.03.2015 11:00 D02 Stars – Koovee Mustat 12 – 6
07.03.2015 15:00 D02 Stars – SC Urbans 8 – 4
29.03.2015 13:30 D02 Stars – FBC Turku 13 – 1
29.03.2015 15:30 D02 Stars – SBS Masku 15 – 5

SSBL Ylialueellisen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D2-jun. (2002-s.) Eliittisarjan Alueloppuhuipentuma:

19.04.2015 10:00 D02 Stars – FBT Karhut (välierä) 7 – 3
19.04.2015 16:30 D02 Stars – TPS Torpedo (finaali) 5 – 6

Harjoitusottelut, 2014-2015:

27.08.2014 18:00 D02 Stars – Ilves D01 5 – 6
01.09.2014 19:00 D02 Stars – Ilves D01 7 – 6
02.10.2014 18:00 D02 Stars – Nokian KrP D01 12 – 1
20.10.2014 19:00 D02 Stars – LeKi D01 7 – 5

SPL Tampereen Piiri, D12-pojat Ykkönen kevät:

23.04.2014 16:45 PJK -02 Stars – NoPS Musta 9 – 1
07.05.2014 18:00 PJK -02 Stars – VesVi SB-02 10 – 0
16.05.2014 16:45 PJK -02 Stars – Loiske 02 11 – 2
20.05.2014 19:00 PJK -02 Stars – Valo 1 – 0
02.06.2014 17:00 PJK -02 Stars – PYRY 7 – 1
07.06.2014 13:00 PJK -02 Stars – FC Kangasala 2 – 1
18.06.2014 18:45 PJK -02 Stars – FC Vapsi Sininen 8 – 0
24.06.2014 19:00 PJK -02 Stars – TKT 1 – 0

SPL Tampereen Piiri, D12-pojat Piiriliiga syksy:

29.07.2014 19:15 PJK -02 Stars – YIlves 4 – 2
06.08.2014 18:00 PJK -02 Stars – HJS D12 Valkoinen 3 – 5
12.08.2014 19:15 PJK -02 Stars – JanPa 1 – 0
22.08.2014 18:15 PJK -02 Stars – Ilves 03 5 – 4
31.08.2014 13:00 PJK -02 Stars – LeKi-futis Sininen 1 – 4
02.09.2014 19:15 PJK -02 Stars – TKT 4 – 0
11.09.2014 17:00 PJK -02 Stars – Loiske 1 – 3
16.09.2014 19:15 PJK -02 Stars – FJK YJ 7 – 1
24.09.2014 18:40 PJK -02 Stars – FC Haka j. Valkoinen 4 – 4
30.09.2014 19:15 PJK -02 Stars – FC Vapsi Valkoinen 4 – 0
11.10.2014 12:00 PJK -02 Stars – TPV D12 Punainen 3 – 2

KAUSI 2013-2014
SSBL Karsinta ylialueelliseen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D2-jun. (2001-s.) Eliittisarjaan:

28.09.2013 12:30 E02 Stars – PirPi 13 – 2
28.09.2013 15:30 E02 Stars – SC Urbans 3 – 11
05.10.2013 09:00 E02 Stars – LeKi 9 – 3
05.10.2013 15:00 E02 Stars – Steelers Musta 4 – 4
27.10.2013 11:00 E02 Stars – FoSu 16 – 6
27.10.2013 13:00 E02 Stars – LaSB 14 – 2
03.11.2013 13:30 E02 Stars (A2) – Ilves Green (B3) 5 – 8

SSBL Sisä-Suomi D2-jun. (2001-s.) Kilpasarja:

17.11.2013 15:00 E02 Stars – Nokian KrP D01 10 – 4
17.11.2013 18:00 E02 Stars – Happee 9 – 8
07.12.2013 14:00 E02 Stars – Ilves Yellow 5 – 4
07.12.2013 17:00 E02 Stars – Koovee Mustat 14 – 5
19.01.2014 16:00 E02 Stars – Steelers Valkoinen 11 – 4
19.01.2014 18:00 E02 Stars – FoSu 11 – 9
09.02.2014 11:00 E02 Stars – FoSu 11 – 3
09.02.2014 18:00 E02 Stars – Steelers Valkoinen 12 – 0
15.02.2014 11:00 E02 Stars – Ilves Yellow 4 – 2
15.02.2014 13:00 E02 Stars – Koovee Mustat 12 – 0
16.03.2014 10:30 E02 Stars – LeKi 4 – 3
16.03.2014 12:30 E02 Stars – Happee 5 – 3
23.03.2014 15:00 E02 Stars – LeKi 9 – 4
23.03.2014 17:00 E02 Stars – Nokian KrP D01 15 – 5

SSBL Ylialueellisen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) D2 jun. (2001-s.) Eliittisarjan Alueloppuhuipentuma:

12.04.2014 12:15 E02 Stars – TPS Torpedo (neljännesvälierä) 3 – 1
12.04.2014 14:45 E02 Stars – SC Urbans (puolivälierä) 4 – 9

SSBL Karsinta ylialueelliseen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) E1-jun. (2002-s.) Eliittisarjaan:

06.10.2013 10:30 E02 Stars – Ilves East 27 – 2
06.10.2013 13:30 E02 Stars – AC Nokia Sininen 20 – 1
23.10.2013 18:00 E02 Stars – Classic E03 13 – 1
30.10.2013 18:00 E02 Stars – KU-68 19 – 0
02.11.2013 14:30 E02 Stars (B1) – Ilves West (C2) 20 – 0

SSBL Ylialueellinen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) E1-jun. (2002-s.) Eliittisarja:

01.12.2013 11:00 E02 Stars – FBT Karhut 14 – 0
01.12.2013 18:00 E02 Stars – FBC Turku 13 – 1
14.12.2013 14:00 E02 Stars – SBS Masku 21 – 1
14.12.2013 17:00 E02 Stars – TPS Torpedo 7 – 1
12.01.2014 11:00 E02 Stars – Koovee Mustat 11 – 0
14.01.2014 18:00 E02 Stars – Classic E03 11 – 4
26.01.2014 12:00 E02 Stars – Koovee Mustat 12 – 7
26.01.2014 15:00 E02 Stars – Steelers Musta 15 – 3
01.02.2014 15:00 E02 Stars – SBS Masku 19 – 0
01.02.2014 17:00 E02 Stars – TPS Torpedo 8 – 1
08.02.2014 11:00 E02 Stars – Classic E03 14 – 2
08.02.2014 15:00 E02 Stars – Steelers Musta 11 – 2
15.03.2014 15:00 E02 Stars – FBT Karhut 13 – 1
15.03.2014 17:00 E02 Stars – FBC Turku 14 – 2

SSBL Ylialueellisen (Sisä-Suomi + Länsirannikko) E1 jun. (2002-s.) Eliittisarjan Alueloppuhuipentuma:

06.04.2014 10:00 E02 Stars – Classic E03 (välierä) 12 – 5
06.04.2014 14:45 E02 Stars – Steelers Musta (finaali) 13 – 1

Mestareiden Cup 2013 (2002-s.):

31.08.2013 09:00 E02 Stars – SBS Masku 14 – 0
31.08.2013 10:30 E02 Stars – SB Vaasa 10 – 3
31.08.2013 15:15 E02 Stars – SB Welhot 10 – 2
31.08.2013 16:45 E02 Stars – Tapanilan Erä Sudet 3 – 2
01.09.2013 10:00 E02 Stars – TPS Torpedo (puolivälierä) 3 – 4

Tribal Cup 2013 (Kilpa, 2002-s.):

14.09.2013 11:40 E02 Stars – Westend Indians Red 11 – 1
14.09.2013 17:30 E02 Stars – GrIFK Black 10 – 0
15.09.2013 08:20 E02 Stars – ÅIF Predators 14 – 2
15.09.2013 11:20 E02 Stars – Oilers Scorpions 10 – 2
15.09.2013 13:20 E02 Stars – M-Team (välierä) 8 – 2
15.09.2013 15:00 E02 Stars – GrIFK Black (finaali) 7 – 4

Helsinki Floorball Cup 2014 (Kilpa, 2002-s.):

03.01.2014 13:00 E02 Stars – Tapanilan Erä Hyeenat 12 – 0
03.01.2014 20:40 E02 Stars – Tiikerit Lämärit Black 6 – 2
04.01.2014 10:40 E02 Stars – SB-Pro Gebardit 3 – 0
05.01.2014 08:00 E02 Stars – Tapanilan Erä Sudet (välierä) 5 – 3
05.01.2014 12:40 E02 Stars – Tiikerit Lämärit Black (finaali) 7 – 0

Tampere Floorball Tournament 2014 (Kilpa, 2002-s.)

26.04.2014 10:20 E02 Stars – FBT Karhut White 10 – 1
26.04.2014 13:00 E02 Stars – Ilves West 11 – 0
26.04.2014 18:20 E02 Stars – Classic E03 (puolivälierä) 12 – 3
27.04.2014 10:20 E02 Stars – Steelers Musta (välierä) 3 – 4 rl.
27.04.2014 14:20 E02 Stars – Tiikerit Lämärit Black (pronssiottelu) 7 – 4

Harjoitusottelut, 2013-2014:

22.08.2013 19:30 E02 Stars – Steelers E02 Musta 10 – 8
26.08.2013 17:00 E02 Stars – Koovee E02 Mustat 14 – 2
10.09.2013 17:00 E02 Stars – Ilves D01 Green 7 – 4
23.09.2013 17:00 E02 Stars – Ilves D01 Green 7 – 6
30.12.2013 17:00 E02 Stars – LeKi D01 8 – 1
18.02.2014 17:00 E02 Stars – Ilves D01 Green 5 – 4
05.03.2014 18:00 E02 Stars – Ilves D01 Green 8 – 5
08.03.2014 11:30 E02 Stars – Steelers E02 Musta 14 – 6



INFO

Joukkue Uutiset